China Glaze Techno Teal

Techno Teal, CG Tronica koleksiyonundan bir oje. Bu koleksiyonu öyle aradık ki Tanaçan'la beraber , en sonunda istediğim Techno Teal'e kavuşmuş oldum. Koleksiyon holo kıvamında ojelerden oluşuyor,bir OMG koleksiyonu gibi değil ancak keşke devamı olsa dediğim bi seri. Ama büyük ihtimal bu koleksiyon artık yok.


Techno Teal; kıvam bakımından diğer CG ojelerinden epey farklı. Yıllar önce çıkmış bir koleksiyon olduğundan oje ilk günkü  gibi taze değil. O yüzden sürerken biraz zorlandım. Tek kat yeterli aslında ama fırça izi oluştu biraz,o yüzden 2 kat sürdüm.


Işıltısı hololuğu gerçekten çok güzel. Güneşsiz ışık olmadan da içindeki hololuğu farkedebiliyorum. Fotoları çekerken ne yazık ki güneş yoktu :(
O yüzden mecburen flaşa ve yapay ışığa başvurdum. 


Bu oje holo ojelerin aksine tırnağımda 3 gün boyunca bozulmadan durdu.Üzerine topcoat bile sürmemiştim. Kısaca çok sevdim ben bunu,aradığıma değdi!


Gün ışığında böyle duruyor. Çok cici ve elleri kibar gösteren bi renk.
 

Holo oje sevmeyen vaaar mı acaba ? Yaşasın hololuk :P 
 

Bir CG yazısının da sonuna geldik. Bunu değil ama diğer Cg ojeleri alabileceğiniz en iyi adres KozmetikSite .  Yılbaşı ojelerini de buradan alabilirsiniz.

Bir sonraki CG yazısı da yılbaşı teması ile  ilgili olacak takibe devaaam :) 

8 yorum:

 1. Rengine hasta oldum la. :D Ama OMG koleksiyonundaki ojeler flaşla acayip holo oluyorlar. Bunun hiç belli olmamış. Bana OMG koleksiyonuna göre holosu zayıf gibi geliyor hala.

  YanıtlaSil
 2. Ehh dedim ya bi OMG gibi değiller diyeeee.
  Artık yeni çıkacak olan Holo koleksiyonuna düştü iiiş , bekle de gelsin 2013 Mart..

  YanıtlaSil
 3. Hahaha bunamışım ben XD Çıksınlar yaa heryerimiz holo olsun! :D

  YanıtlaSil
 4. fotoğraf kaliten süper , resimleri tek başınamı çekiyorsun? makinen ne marka ? bunları resimlerkenki görüntüleride çeksen çok orjinal olur;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yildiz; Cok tesekkur ederim,evet maalesef %90'iini ben cekiyorum=) Nikon d3100 kullaniyorum :) Tabii ki olur aklimdaydi zaten.

   Sil
 5. harika parıltılar, insanın her gün bu ojeyi süresi gelir... rengi de nazar boncuğu gibi olsun size:))))

  YanıtlaSil

Yorum yazan ellerinizden mutluluk ve renkler eksik olmasın .. :)
stay with me..
♥ ♥...☞Nazlıcan...♥ ♥