QVS Bronzer/Pudra Fırçası

Bu fırçayı Watsons'tan aldığımı şuradaki yazımda belirtmiştim. O günden bu yana hergün kullanıyorum,artık bir yorum yapma vakti geldi ki oldukça sevdiğim bir fırça oldu kendisi.

Bronzer fırçası olarak üretilmiş ancak ben mineral pudra için kullanıyorum. Bence gayette başarılı.Fırçalara ihtiyaç duyacak şekilde makyaj yapmadığımdan belki de bu yüzden beni yeterince tatmin etti. Ama pudrayı uygulama şeklini sevdim,memnun kaldım.


Kılları bu şekilde,bu zamana kadar en fazla 3-4 kıl dökmüştür,yumuşak , cilde eşit dağıtan kıllara sahip.Üstelik sivilce vs yapmadı . Bronzer olarak hiç uygulama yapmadım,ama pudrada başarılı buldum ben.
Fırçayı henüz yıkamadım,yıkayınca kıllar ne olur bilmiyorum ama  birkaç ay kullanıp kıllar dağıldıktan sonra atmak daha mantıklı aslında,yine de sevdim ben bu fırçayı. 


Aynı zamanda ışıltılı ürünleri de uygulamada başarılı. Elmacık kemiklere vs ışıltılı ürünleri uygularken gayet iyi dağıtıyor ürünü,ama kullanış amacım pudra için olduğundan pudra harici şeyler uygulamıyorum.


9 tl gibi bir fiyata sahip. Bu kadar ucuz fiyata performansı gayet iyi bence. Çok prof. makyaj yapmayanlar günlük kullanım için fırça arayanlara uygun olacaktır. Beni tatmin edip ihtiyacımı çok uygun fiyata ve iyi performansa karşılan bir fırça oldu. Watsons'larda bulabilirsiniz :)) Diğer QVS fırçalarına da şans verebilirim artık!! *.* 

2 yorum:

Yorum yazan ellerinizden mutluluk ve renkler eksik olmasın .. :)
stay with me..
♥ ♥...☞Nazlıcan...♥ ♥