Audrey 'den Bana Yılbaşı Hediyesi Geldi :))

Audreyin Şekerleri blogunun yazarı İrem ablamızı herkes bilir. Kendisi bence harika bir yüreğe sahip:) Her zaman her rica ettiğim işe maddi ve manevi bi şekilde koşar yardım eder :)) Güzel kalbinden sonra da harika takılara , yüzüklere,bileklik ve ojelere de sahip ayrıca hergün bloguna yazı yazacak kadar izleyicileri düşünen çok iyi bir blogger ki blogunu izleyenler bilirler... 
Ne zaman bloguna girsem taktığı yüzüklere bilekliklere içim giderdi. Malum Eses'te istediğim her şeyi bulamıyorum bulsam da fiyatı 3-4 kat fazla oluyordu. İşte İrem abla da bana çam sakızı çoban armağanı yılbaşı hediyeleri yollamış.Bir kez daha tüm yardımların ve güzel düşüncelerin için çoook çok teşekkür ederim =)


Nazik bir not sonrası gözüme çarpan bileklikler. Hepsini severek takacağım =) 


 İşte tam benlik yüzükler. İlk tırnak yüzüğüm de sayesinde olmuş oldu :)


 Parmağın üst kısmına takılan mini mini yüzükler bu sene çok moda di mi ? Evet bunu da çok sevdim ama ters takmışım öyle heyecandan :))

Hep diyorum ya ben ; blog açmanın en iyi yani sizden km'lerce uzakta olan insanlarla harika dostluklar kuruyorsunuz.Hatta en yakınınızdakilerden bile çok daha yardımsever insancıl sizi seven insanlara sahip oluyorsunuz. Benim de blogla kazandığım birçok dostum ANKARA-İSTANBUL'da olduklarından dolayı üzülsem de yine de kendimi çok şanslı hissediyorum :) Çünkü kendimden çokça yaş büyük birinle bile bazen 40 yıllık dost gibi ilişkiler kurabilecek kadar sevgi doluyorum aynı şekilde karşımdaki de öyle olduğu için. Ne mutlu bize,bloggerlara diyelim!


İrem ablama tekrar teşekkür ediyoruuuum :) 
Bu arada böyle bi hediyeleşme yapsak mı topluca? Sıcak bakarsanız eğer yazın,birbirimize hediyeler yollayıp ilişkilerimizi geliştirelim derim ;)
Yanıtlarınızı bekliyorum !!! 
 


16 yorum:

 1. Heey :) ben seve seve varim hediyelesmeye :)

  YanıtlaSil
 2. çok yakışmış canım güle güle kullan hepsini...

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 4. Heey :) ben seve seve varim hediyelesmeye :)

  YanıtlaSil
 5. Heey :) ben seve seve varim hediyelesmeye :)

  YanıtlaSil
 6. Ciddeen çok yakışmış :) Seninle ayn ı fikirdeyim ben de Eskişehir'de yaşadığım için bu güzelim takılardan bulmak zor oluyor bulursak da fiyatları el yakıyor :) Güle güle kullan kıskandım :/

  YanıtlaSil
 7. Harika seyler ya gule gule kullan nasliii :)

  YanıtlaSil
 8. güle güle kullan canım hepsini. çok güzeller. bende varım hediyeleşmeye :)

  YanıtlaSil
 9. Canim iyi günlerde kullan. Cok güzeller :)

  YanıtlaSil
 10. güle güle kullan :) hepsi çok güzeller..

  YanıtlaSil
 11. Cok kiskandimmm superler <3 kesesine bereket irem ablamizinnn :))

  YanıtlaSil
 12. evet evet bence de bir hediyeleşme etkinliği yapalım :)çok beğendim çok yakışmışlar canım :) güle güle kullan hepsini. İrem Ablanın da kocaman kocaman yüreğine sağlık diyelim :)

  YanıtlaSil
 13. Benimde takip ettiğim ve takılarına bayıldığım biri gerçekten..zevklerimiz aynıymış, hediyelerin birbirinden güzel hepsini güzel günlerde kullanırsın inşallah :)

  YanıtlaSil
 14. yuzukler sahane canm ıyı gunleRde kuLLan...

  YanıtlaSil
 15. Çok güzelmiş hediyelerin, güle güle kullan. :)

  YanıtlaSil
 16. Çook çoook teşekkürleeeer !! (:
  daha güzelleri sizin olsun ♥

  YanıtlaSil

Yorum yazan ellerinizden mutluluk ve renkler eksik olmasın .. :)
stay with me..
♥ ♥...☞Nazlıcan...♥ ♥