Wellmaxx Hyaluron Ürünleri


Wellmaxx markası da Lilakutu sayesinde tanıştığım markalardan biri. Wellmaxx ; Almanların gözde markasından biri,dünyada ilk kez Hyaluron'u en çok kullanan marka ile diğerlerinden ayrılıyor. Çünkü Hyaluron 25 yaş salgısı denilen gençlik mucizesi olarak tanınan bir madde.

Ben henüz sadece yüz nemlendiricisini kullandım.Göz kremini de size hediye ediyor olacağım :)


Wellmaxx Hyaluron Anti-Age Moist Intense Gel Concentrate ; Benim kullandığım nemlendiricisi. Parfüm içermiyor ve yüksek miktarda Hyaluron barındırıyor. '' Oldukça fazla '' nemlendiriyor tam bir nem banyosu gibi. Bunu en çok kuru ciltler sevecektir. Ben karma ciltliyim ama extra nemlendirdiği için yağlanma yapmadı. Hatta cildi epey geriyor.Bu şekilde şeffaf jel formunda. Cildin kaybettiği elastikliği geri kazandırıyor. Makyaj altına mükemmel bir baz olarak kullanılır. Sevmediğim bir yani hafif yapışık olması. Yüzümde olmasa da elimde o yapışıklığı hissetmedim değil. Ancak verdiği nem ve kalıcılığı herkesi memnun edecek cinsten. Fiyatı 139,9 tl incelemek için tıktık. 
--
Bunu ben kullanmadım,size hediye olacak :)

Wellmaxx Hyaluron Anti-Age Day & Night Perfect Eye Gel ; Göz çevresi kremi. İnce çizgiler ve kırışıklıkları azaltıp hyaluron ile daha genç gösterme gibi önemli vaatleri var. Fiyatı 110 tl civarı.  Kullananlar sevmiş,ama unutmayın ki düzenli kullanmak şart iyi bir sonuç almak için.. İncelemek için tıktık. 

Umarım kazanacak kişinin göz çevresini de mükemmel yapar..


Sevgiler!

4 yorum:

 1. göz kremi dendimi hemen atlıyorum.. :-))

  YanıtlaSil
 2. İyi bir göz kremi bulmak çok zor :( Merak ettim bu ürünleri sen önerdiysen denemeye değebilir :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Almanların sürekli kullandığı birşey :)
   Çok tşkler..

   Sil

Yorum yazan ellerinizden mutluluk ve renkler eksik olmasın .. :)
stay with me..
♥ ♥...☞Nazlıcan...♥ ♥